» Usługi rachunkowe » Nasze atuty
Kompleksowość
Podstawowym profilem działalności firmy jest profesjonalna i kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości. Przez to naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm decydujących się na działania zmierzające do prężnego funkcjonowania, a nie zajmowania się segregowaniem sterty dokumentów finansowych, faktur i sprawozdań.
Elastyczność
Świadcząc usługi na rzecz różnych podmiotów gospodarczych zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne sposoby współpracy z Klientem. Potrafimy dostosować się do specyfiki każdej firmy. Unikamy szablonowego podejścia do Klienta, co jest naszym istotnym atutem. Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu. Wszelkie sprawy związane z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS) pozostawcie Państwo nam - załatwimy je w Waszym imieniu.
Wiarygodność
Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jesteśmy również, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami księgowo-rachunkowymi. Ubezpieczenie to zapewnia Państwu pełne bezpieczeństwo korzystania z naszych usług. W prowadzeniu księgowości wykorzystujemy programy komputerowe zgodne z wytycznymi Ministerstwa Finansów.
Konkurencyjność
Nasze ceny można uznać za konkurencyjne w stosunku do opłat pobieranych przez inne biura rachunkowe. Wynagrodzenie za obsługę księgową jest każdorazowo negocjowane i indywidualnie dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Dzięki takiemu podejściu zyskują Państwo pewność, że ustalony zakres usług zagwarantuje Wam optymalne funkcjonowanie finansów firmy. Określone wspólnie szczegóły (rodzaj ewidencji księgowej, liczba dokumentów, struktura zatrudnienia, forma prowadzonej działalności, itp.) stanowią podstawę do ustalenia ceny za usługi. Zakres, zasady i warunki współpracy, a także wzajemne zobowiązania są określane w szczegółowej umowie zabezpieczającej interesy obu stron.
Nasza oferta
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i rodzajem świadczonych usług.
Firma Usługowo-Handlowa OSTOJA - ubezpieczenia, biuro rachunkowe. Certyfikat księgowy nr 4738/2004.
Nasze uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Aktualny PageRank strony ostoja.swinoujscie.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO